note 8 vs iphone 7 vs xperia z3 mspy localizar movil orange leggere sms di iphone su ipad come rintracciare un cellulare con whatsapp
 • Комплексна інтелектуальна система «SMART CITY» або «РОЗУМНА АДМІНІСТРАЦІЯ»

  Комплексна інтелектуальна система «SMART CITY» або «РОЗУМНА АДМІНІСТРАЦІЯ»

  Комплект інформаційно-комунікаційних, аналітичних веб-сервісів та інших інструментів для розвитку вашої громади

АКТУАЛЬНІСТЬ ВПРОВАДЖЕННЯ:

Пропонуємо Вам прийняти рішення щодо створення комплексного проекту «SMART CITY» або «РОЗУМНА АДМІНІСТРАЦІЯ» (або елементів проекту) з впровадження інформаційних технологій у Вашій громаді, які крім інформаційно-комунікаційного та іміджевого ефекту нададуть розвинуті аналітичні дані та економічний ефект для Вашої громади.

«SMART CITY» та «РОЗУМНА АДМІНІСТРАЦІЯ» - це комплект взаємоінтегрованих веб-сервісів, аналітично-інформаційних систем, апаратна частина, що стане платформою (фундаментом) для впровадження подальшої автоматизації в різні галузі життєдіяльності громади, міста та області. Запропонований комплекс рішень може розширюватися на необмежену кількість проектів та систем, забезпечити інтеграцію вже існуючих у Вас IT-проектів, або тих, які Ви плануєте впровадити.

За допомогою інтелектуальної системи «SMART CITY» та «РОЗУМНА АДМІНІСТРАЦІЯ» Ви зможете:

 • підвищити власну ефективність, та ефективність своїх підлеглих;
 • автоматизувати процеси, які раніше виконувались вручну та займали багато часу;
 • отримати значний економічний ефект за рахунок оптимізації процесів, їх автоматизації та використання аналітичних даних з використанням системи повідомлень;
 • сокоротити споживання енергоресурсів та викідів CO2;
 • підвищити в рази ефективність праці, значно зекономити бюджетні кошти, створити можливість та інфраструктуру для нових робочих місць;
 • створити нові канали комунікації з мешканцями, з бізнесом, з органами влади в цілому та між співробітниками;
 • надати інструменти ефективного використання всіх ресурсів та бачення системного, покрокового вдосконалення всіх процесів життєдіяльності міста;
 • створити комфортні умови для мешканців у сферах отримання послуг, комунікації із владою тощо;
 • створити прозорість міста та процесів, що дозволить як підвищити якість життя мешканців міста, так і створити нові, не існуючі раніше можливості, щодо робочих місць та залучення інвестицій (в тому числі – міжнародних) за рахунок прозорості, стандартизації і автоматизації процесів;
 • створити умови для залучення інвестицій як МФО так і інвесторів;
 • створити систему, що не лише відповідатиме викликам часу, а стане платформою «SMART CITY» або «РОЗУМНА АДМІНІСТРАЦІЯ»;
 • стати лідером та прикладом, завдати стимул, темп розвитку для інформатизації міст всієї України.

1. Створення єдиної інформаційної системи «SMART-ПОРТАЛ» або нового веб-сайту

Ваш ЄДИНИЙ ІНФОРМАЦІНИЙ «SMART-ПОРТАЛ» - це головний спосіб комунікації з громадою. Унікальний дизайн та розвинуті можливості для громадян сприятимуть поширенню Вашого позитивного іміджу та Ваших досягнень, а для громадян Ви створити можливість вирішення їх запитань, отримання послуг та комунікації Вашими фахівцями в режимі онлайн замість черг і втрати часу на пошук відповідей на запитання, яке цікавить.

Архітектура проекту дозволить об'єднати різноманітні модулі та створити зручну і функціональну інформаційну систему, яка об’єднає різні проекти.

Вартість від - 10000 грн в залежності від Ваших вимог.

2. Автоматизована аналітично-комунікаційна система управління зверненнями громадян "ЕЛЕКТРОННИЙ КОНТАКТ-ЦЕНТР"

Створення веб-сервісу «Електронний Контакт-Центр» - програмного комплексу, який надає можливість жителям звернутись до органу влади будь-яким зручним засобом, а Вам проконтролювати виконання звернення, використовуючи інструменти контролю, аналітики, електронного документообігу, зворотного зв'язку, управління та організації роботи зі зверненнями жителів (з інтеграцією до веб-порталу Smart city).

Вартість від - 5940 грн в залежності від кількості населення.

3. Автоматизована інформаційно-аналітична система «ЕЛЕКТРОННИЙ СЕРВІС ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ ТА ЗВІТІВ ЩОДО ДІЯЛЬНОСТІ КЕРІВНИЦТВА РАДИ ТА ДЕПУТАТІВ»

Ми створимо для Вас веб-сервіс, який буде розміщений на вашому офіційному веб-сайті з вашим доменним ім’ям, за допомогою якого мешканці громади або ваші фахівці зможуть отримати будь-яку інформацію або аналітичні дані щодо роботи відповідної ради, її проектів та рішень, матеріалів, діяльності фракцій, груп та кожного депутата окремо, з можливістю зворотнього зв’язку з ними, звітності щодо діяльності та багато іншого функціоналу.

Вартість від - 3800 грн.

4. Автоматизована інформаційно-комунікаційна система управління інвестиціями та інвестиційними проектами «ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПОРТАЛ»

Інформаційно-комунікаційна система «Інвестиційний портал» - це дієвий інструмент для залучення іноземних та вітчизняних інвестицій, поширення інформації про інвестиційний та економічний потенціал, який стане основним електронним майданчиком для комунікації влади, бізнесу, громадян з питань реалізації інвестиційних проектів та створення нових робочих міст.

Вартість від - 2700 грн в залежності від кількості населення.

5. Система управління ресурсами з впровадженням: системи енергоменеджменту та автоматизованої системи енергомоніторингу АІС «ЕНЕРГОСЕРВІС: ОБЛІК, КОНТРОЛЬ, ЕКОНОМІЯ»

Створення системи енергоменеджменту та впровадження автоматизованої системи енергомоніторінгу АІС «Енергосервіс: облік, контроль, кономія» за для досягнення економії не менш ніж 15% від спожитих ресурсів за минулий період. Крім того впровадження системи енергоменеджменту та енергомонітрингу відповідно до проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження Плану заходів із впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах» буде обов'язковим в 2017 році та відповідно до ЗУ "Про енергоефективність будівль".

Вартість від - 10 грн/місяць.

3.ВЕБ-СЕРВІС «ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ»

Впровадження веб-сервісу «Електронні петиції» для використання нового механізму комунікації влади та суспільства. Веб-сервіс відповідає вимогам Закону України №577-VIII («Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції»).

Вартість від - 1800 грн.

6. ВЕБ-СЕРВІС «ЕЛЕКТРОННИЙ БЮДЖЕТ УЧАСТІ»

Впровадження веб-сервісу «Електронний бюджет участі» для підвищення громадської активності і встановлення ефективного партнерства мешканців із місцевими органами влади, реалізації кращих громадських проектів та ініціатив.

Вартість від - 2800 грн.

ВЕБ-СЕРВІС НЕ МАЄ АНАЛОГІВ ЗА ФУНКЦІОНАЛОМ, ЛЕГКІСТЮ ВПРОВАДЖЕННЯ ТА ВАРТІСТЮ!

ВАРТІСТЬ ВПРОВАДЖЕННЯ ВЕБ-СЕРВІСУ "SMART CITY"

Вартість комплексного рішення буде розрахована згідно вашого замовлення


ДОДАТКОВО БЕЗКОШТОВНО!

Веб-сервіси «ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ»та «ЕЛЕКТРОННИЙ БЮДЖЕТ УЧАСТІ»

Враховуючи важливість процесу інформатизації суспільства та впровадження е-врядування, ми підготували наступну пропозицію: при впровадженні веб-сервісу «ЕЛЕКТРОННИЙ КОНТАКТ-ЦЕНТР» веб-сервіси «ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ» та «ЕЛЕКТРОННИЙ БЮДЖЕТ УЧАСТІ»

БЕЗКОШТОВНО!

ЗАМОВИТИ

ЯК ВПРОВАДИТИ

smartphone

НАПИШІТЬ або ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ нам.

МИ НАДАМО ВІДПОВІДІ НА ВАШІ ПИТАННЯ

more

brief

ЗАПОВНІТЬ БРИФ (АНКЕТУ)

more

pencil

МИ ПІДГОТУЄМО ДЛЯ ВАС РОЗРАХУНКИ ТА ТЕСТОВІ ВЕБ-СЕРВІСИ

more

man in a presentation of business

Ми встановимо веб-сервіси та проведемо навчання. Служба технічної підтримки буде завжди поряд з Вами

ЗАРОБЛЯЙ З НАМИ!
СТАНЬ НАШИМ ПРЕДСТАВНИКОМ, ВПРОВАДЖУЙ ВЕБ-СЕРВІСИ ТА АВТОМАТИЗОВАНІ ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ КОМПАНІЇ "БІС-СОФТ" І ОТРИМУЙ ДО 15%