note 8 vs iphone 7 vs xperia z3 mspy localizar movil orange leggere sms di iphone su ipad come rintracciare un cellulare con whatsapp

bissoft icon

Веб-сервіс «ЕЛЕКТРОННИЙ КОНТАКТ-ЦЕНТР», мобільний додаток та чатбот – це найбільш просунутий сервіс по роботі зі зверненнями громадян, який на сьогоднішній день не має аналогів в Україні та є сучасним каналом швидкого і зручного зворотного зв’язку комунальних служб та органів влади з громадянами.

Що отримує керівництво при запроваджені сервісу? - підвищення рівня довіри громадян до влади за рахунок своєчасного реагування та вирішення проблем з якими стикаються мешканці.

 

bbbbbbbbbbbbb

Система надає:

🦾 повну автоматизацію обробки будь-якого звернення;

🦾 інформаційний дашборд керівника на якому виводяться актуальні дані у вигляді цифр, графіків чи діаграм за будь-яким критерієм;

🦾 миттєве інформування мешканців за допомогою сповіщення щодо ремонтних та аварійних робіт;

🦾 повний контроль за роботою всіх комунальних та приватних підприємств у місті.

Screenshot 9Screenshot 7

 

З усіма можливостями та роботою системи “Електронний контакт-центр” ми можемо ознайомити Вас на презентації. Чекаємо на дзвінок: тел. +38 097 321 16 60; +38 093 027 47 72 пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

×