note 8 vs iphone 7 vs xperia z3 mspy localizar movil orange leggere sms di iphone su ipad come rintracciare un cellulare con whatsapp

bissoft icon

Запровадивши веб-сервіс “Гіс-мапа рекламних конструкцій” - органи влади матимуть дієвий інструмент, який надасть можливість проводити реєстрацію та облік всіх поточних рекламних конструкцій у місті, зробити їх пошук максимально швидким та ефективним та користуватись адміністративною частиною для керування договорами, дозволами та інше.

 

147

Власники рекламних конструкцій зможуть з легкістю подати онлайн-запит на їх установку та укласти терміни дії укладення договору щодо розташування.

148

Мешканці міста матимуть доступ до загального переліку рекламних конструкцій у місті з адресами їх розташування з наступним відображенням на ГІС-мапі з урахуванням всіх існуючих варіантів та форматів рекламних конструкцій у місті.

Детально ознайомитись з роботою сервісу можно на презентації. Замовити презентацію +380973211660 або лист на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

×