note 8 vs iphone 7 vs xperia z3 mspy localizar movil orange leggere sms di iphone su ipad come rintracciare un cellulare con whatsapp

bissoft icon

Перше на що звертають увагу про Вас, Вашу діяльність, місто або регіон - це Ваш офіційний сайт або веб-портал, якщо задіяні додаткові інформаційні системи.

З розвитком інформаційних технологій, офіційний сайт перестав виконувати тільки інформаційну функцію. Основною метою створення нового сучасного веб-порталу є підвищення інформативності ресурсу і іміджу, забезпечення оперативного доступу до інформації про діяльність керівництва ради, її виконавчого комітету, депутатів та інші події міста-регіону.

Унікальний дизайн і розвинені можливості для громадян сприятимуть поширенню Вашого позитивного іміджу і Ваших досягнень, а для громадян створення можливості вирішення їх питань, отримання послуг і комунікації Вашими фахівцями в режимі онлайн замість черг і втрати часу на пошук відповідей на питання.

 

Для забезпечення виконання всіх функцій і завдань ми пропонуємо створити для Вас сучасний «SMART-ПОРТАЛ» як систему взаємо-інтегрованих електронних сервісів. Архітектура проекту дозволить об'єднати різні модулі і створити зручну і функціональну інформаційну систему, яка об'єднає різні проєкти. Створення веб-порталу з найсучаснішим дизайном , функціоналом та електронними інструментами.

Приклади впровадженних : 1. Покровська міська рада - https://pokrovsk-rada.gov.ua/uk ; 2. Дніпровська міська рада - https://dniprorada.gov.ua/uk .

Для того щоб запровадити сучасний «SMART-ПОРТАЛ» зателефонуйте за номером телефону +38 097 321 16 60 , лист на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або заповніть форму зворотнього зв'язку на нашому веб-сайті https://bissoft.org/

Детально ознайомитись з веб-сервісом ви можете на нашому офіційному сайті:https://bissoft.org/smart-portal

×