note 8 vs iphone 7 vs xperia z3 mspy localizar movil orange leggere sms di iphone su ipad come rintracciare un cellulare con whatsapp

bissoft icon

Оприлюднення підсумків поіменного голосування та звітів щодо діяльності ради

Раді презентувати Вам інформаційну систему звітності щодо діяльності керівництва ради, з розміщенням на ГІС-карті інформації про діяльність керівництва і депутатів з персональними сторінками кожного та можливістю поширення інформації.

Зазвичай результати голосування та рішення сесії розміщуються у відповідних розділах на офіційному сайті. Оскільки, вони знаходяться у різних вкладках їх не завжди було зручно знаходити. Сервіс допоможе вирішити ці незручності і містити всю необхідну інформацію на одному порталі.

За допомогою веб-сервісу можливо:

- оприлюднювати проекти та прийняті рішення, а також всі додатки до них;

- розміщувати підсумки поіменного голосування зі статистикою відвідування та голосування керівництва;

- розміщувати на сторінках керівництва звіти про діяльність з відображенням на ГІС-карті;

- розміщувати округи на ГІС-карті;

- робити звернення громадянам до органів влади;

- розміщувати інформацію щодо депутатських фракцій та груп;

- оприлюднювати нормативну документацію;

- розміщувати інформацію щодо роботи ради;

- виконувати онлайн-трансляцію засідань ради;

- багато інших функцій.

Для мешканців "Поіменне голосування депутатів" сервіс, за допомогою якого вони мають можливість аналізувати роботу своїх виборців. Цей портал дає змогу перевірити участь депутатів у сесіях, а саме як він голосував з того чи іншого питання і сформувати думку щодо того чи іншого народного обранця. Окрім цього, портал надає можливість отримати доступ до проектів рішень, які міська рада планує розглянути, ознайомитись з рішеннями, які вже прийняті і завантажити їх в разі потреби.

Адміністрування порталів не складне, інтуїтивно зрозуміле, а в разі виникнення запитань, завжди відгукуються фахівці технічної підтримки, які надають необхідну допомогу.

Screenshot 1Для того щоб замовити веб-сервіс “Поіменне голосування депутатів Детально ознайомитись з веб-сервісом ви можете на нашому офіційному сайті: https://bissoft.org/poimenne-holosyvania.

×