note 8 vs iphone 7 vs xperia z3 mspy localizar movil orange leggere sms di iphone su ipad come rintracciare un cellulare con whatsapp

bissoft icon

Новий функціонал системи енергомоніторингу АІС “ЕНЕРГОСЕРВІС : ОБЛІК, КОНТРОЛЬ ЕКОНОМІЯ”

Доброго дня, шановна громадо!

Ми постійно працюємо над розвитком й удосконаленням системи енергоменеджменту та енергомоніторингу АІС “ЕНЕРГОСЕРВІС : ОБЛІК, КОНТРОЛЬ ЕКОНОМІЯ” для того, щоб Ви отримали ще більшу економію та керованість і у споживанні газу, тепло-водо ресурсів тощо.

image 2021 02 22T07 50 07 440Z

В нас вийшло чергове оновлення, а саме “Модуль окупності ресурсозберігаючих заходів” та “Модуль з фінансовими рахунками”.

Щорічно на всіх об'єктах бюджетної сфери виконуються роботи по енергозбереженню, капітального та поточного характеру на реалізацію яких направляються кошти з різних бюджетів, в тому числі кредитні. На скільки ці енергоефективні заходи були або дали очікуваний результат та приведуть до окупності та економії споживаючих ресурсів, а значить треба їх реалізовувати на об'єктах інших в такому вигляді тепер можна в системі енергоменеджменту та енергомоніторингу АІС “ЕНЕРГОСЕРВІС : ОБЛІК, КОНТРОЛЬ ЕКОНОМІЯ” завдяки двом новим модулям.

Завдяки “Модулю ресурсозберігаючих заходів” можна зробити аналіз та перевірити окупність та ефективність впроваджених заходів на об’єктах. Наочно буде показано чи отримали економію після впровадження заходу. На основі цих аналітичних даних можна планувати наступні заходи з енергозбереження та відповідні бюджетні програми.

image 2021 02 22T07 34 39 391Z

Якщо по об’єкту сплачуються рахунки незалежно від спожитих ресурсів їх можна додати в новий “Модуль фінансових рахунків” у грошовому еквіваленті. Завдяки цьому модулю користувачам стає ще зручніше вести облік витрат з бюджету і наочно бачити всі витрати не користуючись іншими додатками.

image 2021 02 22T07 39 48 192Z

 

 

Для того щоб замовити АІС “ЕНЕРГОСЕРВІС: ОБЛІК,КОНТРОЛЬ, ЕКОНОМІЯ” для Вашої громади/регіону - звертайтесь за номером телефону +380973211660 або заповніть форму зворотнього зв'язку на нашому офіційному сайті https://bissoft.org/energoservis . Сайт https://promo.energoservic.com/ З повагою, компанія “БісСофт”

×