note 8 vs iphone 7 vs xperia z3 mspy localizar movil orange leggere sms di iphone su ipad come rintracciare un cellulare con whatsapp

bissoft icon

Що потрібно знати керівнику для успішного керування громадою/регіоном ?

Доброго дня, шановний керівник!

При звернені до органів влади громади чи у будь-які диспетчерські служби мешканці часто залишаються незадоволеними, а Ви, у свою чергу раніше навіть не знали про велику кількість проблем з якими стикаються мешканці громади при звернені:

* неможливо додзвонитися до служби;

* звернення не виконується;

* немає контролю над виконанням звернення;

* невиховане ставлення персоналу;

* звернення зникає взагалі.

Внаслідок цих всіх факторів зростає невдоволення до органів виконавчої влади і системи управління громади загалом. Наші рішення при виникаючих проблемах: Впровадження сучасного веб-сервісу “Електронний контакт-центр” - сервіс №1 в Україні по роботі зі зверненнями громадян. З веб-сервісом кожен мешканець зможе будь-яким зручним для нього засобом звернутися до Вас (за номером телефону, через мобільний додаток, сайт або чат бот), побачити свою проблему на ГІС мапі і проконтролювати строки виконання. Ви як керівник будете оповіщенні, вині за систематичне невиконання звернення будуть покарані, проблема яка не вирішувалась роками буде вирішена, житель буде Вам вдячним і радити своїм знайомим сучасний метод вирішення проблем. Це в свою чергу призведе до росту довіри до влади.

Цей портал зможе забезпечити сталість розвитку громади, а також надасть можливість:

👉 стати більш ефективними та задіяними у формуванні благоустрою діяльності громади;

👉 зменшити навантаження на людський потенціал;

👉 зменшити кількість необхідних документів для оформлення запитів;

👉 автоматизувати процеси діяльності.

Які веб-сервіси для діджиталізації громади Ви би хотіли впровадити? Пропонуємо наші понад 40 рішень з якими детально можна ознайомитись в розділі меню "Каталог веб-сервісів"

123457Для того щоб замовити веб-сервіс “Електронний контакт-центр” звертайтесь за номером телефону +380973211660 або заповніть форму зворотного зв'язку на нашому офіційному сайті https://bissoft.org/contact-center, де також можно детально ознайомитись з роботою сервісу, кращими практиками запровадження у містах та інше.

×