note 8 vs iphone 7 vs xperia z3 mspy localizar movil orange leggere sms di iphone su ipad come rintracciare un cellulare con whatsapp

bissoft icon

КОНТАКТ-ЦЕНТР - 1 із способів, як стати успішним керівником своєї громади !

Станьте ефективними, прогресивними та відкритими. Створіть зручну та просту можливість мешканцям звернутися до Вас. Спростіть та удоскональте роботу Ваших служб та працівників.

Створення системи електронного керування “Електронний Контакт – Центр” з мобільним додатком для підвищення ефективності приймання, обробки та виконання звернень громадян, на підготовку звітної та аналітичної інформації щодо роботи зі зверненнями органами місцевої влади.

Що Ви отримаєте :

*підвищення підтримки від мешканців;

*спрощення контролю, обліку та звітності;

*можливість стати одним з передових міст;

*спрощення роботи зі зверненнями;

*автоматизування процесів роботи;

*сучасність та інноваційність;

*візуалізація процесів;

*підвищення якості роботи;

*зручність у користуванні;

*отримання іміджевого продукту;

*відсутність аналогів за функціоналом та вартістю.

Приклади успішної реалізації : місто Покровськ -https://contact.pokrovsk-rada.gov.ua/ місто Дніпро - hotline.dniprorada.gov.ua місто Маріуполь - kkc-mariupol.bissoft.org місто Кривий Ріг - https://spilkuisia.kr.gov.ua/

Протягом 14 днів ми створимо сервіс для Вас і налаштуємо відповідно до ваших вимог. Просимо прийняти рішення щодо його запровадження та призначити час та місце зустрічі для обговорення всіх деталей. Чекаємо на дзвінок за номерами телефонів : +38(093) 027 47 72, +38(097) 321 16 60.

×