note 8 vs iphone 7 vs xperia z3 mspy localizar movil orange leggere sms di iphone su ipad come rintracciare un cellulare con whatsapp

bissoft icon

👏Перший цифровий український конгрес

👏Перший цифровий український конгрес

«Цифрова трансформація демократії. Гром
ада в смартфоні»

найбільша комунікаційна платформа для малих міст України, яка при
свячена розвитку концепції Smart City.

Цікавим був виступ народного депутата України Podgorna Viktoriya, яка розповіла про тренди цифровізації:


інтернет 2.0, революцію даних та їх вплив на управління, інтернет речей, хмарні технології, штучний інтелект та блокчейн. А також про вплив цифрових технологій на демократію та розвиток наших міст. Вікторія є членкинею💃 Комітету цифрової трансформації України та єдиною людиною, яка в нинішньому парламенті займається темою Smart City.

Якщо говорити про конкретні смарт проекти, то в Україні та світі вони вже існують, нам лишається лише інтегрувати їх в наші реалії😎Ось деякі, цікаві кейси та рішення, які було презентовано на конгресі:
💡Додаток The Helper - прототип держави у смартфоні, який суттєво спрощує комунікацію між сторонами, дозволяє знайти необхідний сервіс у найкоротший термін і вирішити проблему дистанційно.

💡 Ukrainian Smart City Expo 2019 - перша цифрова українська виставка, де в цифровому форматі можна подивитися всі проекти та рішення в сфері Smart City.

💡Литовський досвід впровадження єдиної системи електронного документообігу DEKA office

💡Кейс DOSVIT - IT платформа для об'єднаних територіальних громад

💡Чеська платформа Politinn - платформа прямої демократії в основі, якої лежить діалог між владою та громадянами.

💡Кейс “SMART Регіон/City/Громада” компанії Bis-Soft - ініціатива зі створення сучасної моделі управління громадою

💡Досвід впровадження системи керування вуличним освітленням в м. Львів. Пілотний проект City Touch від компанії Signify.

Всі ці рішення та проекти мають на меті покращити українські міста та додати комфорту громадянам👪 Адже більшість цих рішень зменшує час, зусилля та ресурси на виконання тієї чи іншої задачі, а також додає зручності в користуванні сервісами.

🙏Дякуємо Асоціація малих міст України за партнерство та ініціативу створення платформи для взаємодії. Особлива подяка Голові асоціації Павло Козирєв за активну участь в розвитку розумних міст в Україні💙💛
#synchrospace #restart_your_city #АММУ #малі_міста #Smart_city #Громада_в_смартфоні #місцеве_самоврядування

×