note 8 vs iphone 7 vs xperia z3 mspy localizar movil orange leggere sms di iphone su ipad come rintracciare un cellulare con whatsapp

bissoft icon

Такий портал створено для покращення взаємодії органів влади та громадськості за ініціативи міського голови Андрія АКСЬОНОВА на офіційному веб-сайті Добропільської міської ради. Він дає можливість не тільки повідомляти про виявлені порушення на об’єктах міського господарства, а й пропонувати додаткові роботи з благоустрою міста та контролювати хід виконання робіт.

Міський контакт-центр – це інструмент для активних, небайдужих людей, які бажають приймати участь в розвитку рідного міста. За словами розробників, користуватись цим ресурсом зручно буде як досвідченим, так і новачкам.

Щоб залишити звернення в електронному вигляді, необхідно зареєструватись в особистому кабінеті на офіційному веб-сайті (http://mrd.gov.ua/). Також проблемне питання можна порушити звернувшись за телефонами: 15-05 або 0669345142 щоденно з 7.30 до 17.30, крім вихідних та святкових днів.

×