note 8 vs iphone 7 vs xperia z3 mspy localizar movil orange leggere sms di iphone su ipad come rintracciare un cellulare con whatsapp

bissoft icon

Висока вартість ресурсів, відсутність системних, комплексних, обґрунтованих покрокових дій щодо енергозбереження, відсутність єдиної системи аналітики та контролю за споживанням ресурсів призводить до неефективного та надлишкового споживання ресурсів і витрат бюджетних коштів громади.

Пропонуємо створення комплексної системи з обліку, контролю, аналізу споживання, управління будь-якими ресурсами (теплова-, електрична- енергія, водопостачання, газ, вугілля та ін.) зі створенням структури енергоменеджменту та інтелектуальної автоматизованої системи енергомоніторингу АІС «Енергосервіс: облік, контроль, економія» під “ключ” відповідно до міжнародного стандарту та автоматизації управління контролем витрат бюджетів, для досягнення економії у споживанні ресурсів та коштів не менш ніж на 15%.

Screens

Кроки реалізації системи :

⚡ Створення та впровадження системи енергоменеджменту згідно міжнародного стандарту ISO 50001:2018.

⚡ Створення та впровадження системи енергомоніторингу.

Scree

 

⚡ Впровадження системи окупності енергозберігаючих заходів.

⚡ Розрахунки енергетичних показників для залучення ЕСКО інвестицій.

⚡ Впровадження комплексних систем управління ресурсами.

Досвід компанії:

Фахівці компанії «ЕНЕРГОСЕРВІС.КОМ.ЮА» мають відповідну кваліфікацію та сертифікацію, володіють необхідними знаннями, досвідом, виконано значний обсяг робіт з енергетичної сертифікації будівель, створені комплексні системи керування ресурсами, які успішно працюють у більш ніж у 25000 будівлях, більш ніж 100 000 приладів обліку, розташованих у 226 великих та малих міських, ОТГ, районних, обласних радах, обласних державних адміністраціях, центральних органах виконавчої влади, приватному секторі економіки по всій території України. Після ознайомлення з пропозицією просимо визначити об'єкти для автоматизації зняття та передачі даних та призначити відповідальну особу з Вашого боку для впровадження, а також дату та час для зустрічі або Skype-презентації.

У разі якщо Ви вже використовуєте іншу систему, наші фахівці візьмуть на себе роботу з переносу даних, тим самим позбавлять Вас додаткового навантаження по створенню та впровадженню системи. Все що потрібно - лише зв'язатися з нами.

Детально ознайомитись з системою можливо на сайті : https://promo.energoservic.com 

За лічені дні ми підключимо Вам систему та Ви будете отримувати економічний та іміджевий ефект, при цьому полегшивши і повністю автоматизувавши роботу енергоменеджерів.

×