note 8 vs iphone 7 vs xperia z3 mspy localizar movil orange leggere sms di iphone su ipad come rintracciare un cellulare con whatsapp

bissoft icon

Офіційне джерело інформації міста/громади 💻

“Smart-портал” - сервіс, який створюється для висвітлення діяльності органів влади, структурних підрозділів виконавчого комітету, інформаційної взаємодії з громадськістю шляхом впровадження та використання сучасних інформаційних технологій для надання інформаційних та інших послуг громадськості, забезпечення її впливу на процеси, що відбуваються в місті, громаді чи регіоні.

 

1212121

Використання та зручність такого сервісу, як способу оприлюднення інформації очевидна:

📈 наявність обов'язкової загальної інформації;

📈 наявність обов'язкової документації;

📈 наявність додаткової інформації;

📈 оперативність;

📈 мультимедійні матеріали;

📈 відповідність технічним вимогам;

📈 зворотній зв'язок;

📈 та багато іншого функціоналу.

1313131313

 

Можлива розробка індивідуального дизайну та функціоналу за Вашими побажаннями.

Замовити презентацію

Для того щоб запровадити сучасний «SMART-портал » зателефонуйте за номером телефону +38 097 321 16 60 або надсилайте лист на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Система реєстрації до дитячого садочка 👶

 Створення умов прозорості, керованості та усунення спекуляцій у формуванні черги до дитячого садка. Пропонуємо Вам реалізувати можливість дистанційної подачі документів та постановки в прозору чергу та управління нею з відстеженням, формуванням та просуванням черги.

хххххххх

Система являє собою електронну реєстрацію до закладів дошкільної освіти населеного пункту.

Веб-сервіс надає можливість:

📌 обрати дитячий садок із списку;

📌 створювати особистий кабінет та проходити реєстрацію;

📌 створювати заявки на постановку до черги;

📌 моніторити місця заявки у черзі;

📌 отримувати повідомлення про зарахування до садочка.

    Замовити презентацію

Контроль та покращення рівня надання якості послуг👍

Чи задоволені мешканці Вашого міста/громади рівнем надання адміністративних чи інших послуг які Вони отримують від органів влади?

Дізнатись все можливо за допомогою веб-сервісу “Система оцінки якості та надання послуг” від компанії Біс-софт.

жжжжж

За допомогою сервісу Ви:

📎відкриєте новий канал комунікації з громадянами;

📎зможете відстежувати рівень якості надання послуг Вашими співробітниками;

📎зрозумійте причини незадоволеності від мешканців та зможете їх вирішити.

Система дозволить отримати детальний аналіз якості надання послуг, як усіх працівників Вашої організаційної структури, так і окремо по кожному фахівцю. 

ььььььььььвввввввссссссссс

 

Замовити презентацію 

Контакти компанії :

+380973211660

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кожне звернення Важливе ! Броварська міська рада у списку партнерів Біссофт 🤝

Вітаємо парнерів із запровадження сучасного дієвого інструменту по роботі зі зверненнями “Електронний контакт-центр” !

555

Головне завдання сервісу - це оперативне вирішення нагальних питань мешканців громади з якими вони звертаються до органів влади та підпорядкованих підприємств.

Робота “Електронного контакт-центру” допомагає економити час щоб прийняти та обробити отримані звернення, використовуючи єдину систему управління зверненнями, відслідкувати та проконтролювати його виконання, використовуючи автоматизовані інструменти контролю, аналітики, електронного документообігу та зворотного зв'язку з оповіщенням громадян про виконанні звернення.

На сайті Контакт-центру для всіх бажаючих доступна статистика роботи служб та інформація про всі звернення.

6666

 

Залишайте заявку на проведення презентації сервісу для більш детального ознайомлення з функціоналом та перевагами - https://docs.google.com/.../1FAIpQLSeuu36zrTdc1I.../viewform 

Нагадуємо що до 1 вересня діє знижка -25% на вартість веб-сервісів та аналітично-інформаційних систем.

+1 партнер у компанії Біссофт. Дякуємо за довіру !

Облік рекламних конструкцій міста разом з ГІС-мапою від Біссофт 🧐

Запровадивши веб-сервіс “Гіс-мапа рекламних конструкцій” - органи влади матимуть дієвий інструмент, який надасть можливість проводити реєстрацію та облік всіх поточних рекламних конструкцій у місті, зробити їх пошук максимально швидким та ефективним та користуватись адміністративною частиною для керування договорами, дозволами та інше.

 

147

Власники рекламних конструкцій зможуть з легкістю подати онлайн-запит на їх установку та укласти терміни дії укладення договору щодо розташування.

148

Мешканці міста матимуть доступ до загального переліку рекламних конструкцій у місті з адресами їх розташування з наступним відображенням на ГІС-мапі з урахуванням всіх існуючих варіантів та форматів рекламних конструкцій у місті.

Детально ознайомитись з роботою сервісу можно на презентації. Замовити презентацію +380973211660 або лист на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зробіть крок до діджиталізації громади впровадивши Smart city/громада🏢

Веб-сервіси та інформаційно-аналітичні системи компанії “Біссофт” дозволяють підвищити ефективність роботи, автоматизувати процеси, які раніше виконувались вручну та займали багато часу, створити нові інформаційно-комунікаційні канали.

11111111

До каталогу готових рішень входить понад 35 сервісів, серед яких найбільшою популярністю користується:

🥇 “Електронний контакт-центр” , "Мобільні додатки" та "ЧатБот";

🥇 “Реєстр земель та об'єктів комунальної власності”;

🥇 “Інвестиційний портал”;

🥇 “Смарт портал-офіційний сайт”.

Сервіси реалізовані як у великих та і малих громадах України.

https://drive.google.com/file/d/1fjYhU8-Jo_qwOx-1xcYQJMiZof_KswXN/view?fbclid=IwAR0d8i6U8e9JnHfpYv90ow2CgjpvU4t_uJWP0DnCS04uULnbPxrTe4Wb18A Ознайомитись з рішеннями

Встигніть впровадити сервіси у життя свого міста чи громади до 1 вересня та отримати знижку -25%. Залишайте заявку на особисту презентацію, де фахівці компанії розкажуть про всі наші рішення та допоможемо обрати потрібні саме Вашому місту чи громаді.

"БІССОФТ" на XVІ Українському муніципальному форумі

Компанія БІССОФТ приймала участь 27-29 липня у XVІ Українському муніципальному форумі, який збирає прихильників муніципального руху для обговорення нагальних питань місцевого самоврядування.

218647776 5547436031998444 6981059342588779635 n

 

На форумі наша компанія представляла свої рішення в сфері Інформаційних Технологій, а саме сучасні діджитал системи «Smart City/Громада», які сприяють підвищенню ефективності, прозорості та відкритості діяльності органу місцевого самоврядування, покращенню інвестиційної привабливості, раціональному використанню енергетичних ресурсів.

ДІДЖИТАЛ_РІШЕННЯ

Наголошуємо ! Триває акція до 1 вересня -25% на вартість всіх веб-сервісів та інформаційних систем. Були раді бачити партнерів, які також приєдналися до форуму та співпрацюють з нашими продуктами.

Керівники міст відмітили важливість, якість, доступність, глибину софту інформаційних систем, які допомагають їх містам та громадам бути ефективними. Хочемо подякувати Асоціація міст України за надану можливість прийняти участь у форумі та отримати досвід.

IMG 20210730 WA0001IMG 20210730 WA0002

Проєктні менеджери компанії Алина Безбабных та Инна Бовсуновська.

#АМУ #AUC #XVI_Форум

×