note 8 vs iphone 7 vs xperia z3 mspy localizar movil orange leggere sms di iphone su ipad come rintracciare un cellulare con whatsapp

bissoft icon

Новий функціонал системи енергомоніторингу АІС “ЕНЕРГОСЕРВІС : ОБЛІК, КОНТРОЛЬ ЕКОНОМІЯ”

Доброго дня, шановна громадо!

Ми постійно працюємо над розвитком й удосконаленням системи енергоменеджменту та енергомоніторингу АІС “ЕНЕРГОСЕРВІС : ОБЛІК, КОНТРОЛЬ ЕКОНОМІЯ” для того, щоб Ви отримали ще більшу економію та керованість і у споживанні газу, тепло-водо ресурсів тощо.

image 2021 02 22T07 50 07 440Z

В нас вийшло чергове оновлення, а саме “Модуль окупності ресурсозберігаючих заходів” та “Модуль з фінансовими рахунками”.

Щорічно на всіх об'єктах бюджетної сфери виконуються роботи по енергозбереженню, капітального та поточного характеру на реалізацію яких направляються кошти з різних бюджетів, в тому числі кредитні. На скільки ці енергоефективні заходи були або дали очікуваний результат та приведуть до окупності та економії споживаючих ресурсів, а значить треба їх реалізовувати на об'єктах інших в такому вигляді тепер можна в системі енергоменеджменту та енергомоніторингу АІС “ЕНЕРГОСЕРВІС : ОБЛІК, КОНТРОЛЬ ЕКОНОМІЯ” завдяки двом новим модулям.

Завдяки “Модулю ресурсозберігаючих заходів” можна зробити аналіз та перевірити окупність та ефективність впроваджених заходів на об’єктах. Наочно буде показано чи отримали економію після впровадження заходу. На основі цих аналітичних даних можна планувати наступні заходи з енергозбереження та відповідні бюджетні програми.

image 2021 02 22T07 34 39 391Z

Якщо по об’єкту сплачуються рахунки незалежно від спожитих ресурсів їх можна додати в новий “Модуль фінансових рахунків” у грошовому еквіваленті. Завдяки цьому модулю користувачам стає ще зручніше вести облік витрат з бюджету і наочно бачити всі витрати не користуючись іншими додатками.

image 2021 02 22T07 39 48 192Z

 

 

Для того щоб замовити АІС “ЕНЕРГОСЕРВІС: ОБЛІК,КОНТРОЛЬ, ЕКОНОМІЯ” для Вашої громади/регіону - звертайтесь за номером телефону +380973211660 або заповніть форму зворотнього зв'язку на нашому офіційному сайті https://bissoft.org/energoservis . Сайт https://promo.energoservic.com/ З повагою, компанія “БісСофт”

Залишити звернення, чи дізнатися про ремонтні роботи за вашою адресою, стало ще легше!

Доброго дня, шановна громадо!

“ЧАТ-БОТ SMART CITY/ГРОМАД/РЕГІОН” - це Ваш електронний помічник, використовуючи месенджери VIBER або TELEGRAM Ви маєте змогу швидко та зручно:

 • залишити будь яке звернення до контактного центру;
 • оцінити якість наданої послуги;
 • в онлайн чаті дізнатися необхідну інформацію від операторів контактного центру;
 • отримання інформації щодо планових та аварійних робіт пов'язаних з відключенням холодної води та гарячої, опаленням, внутрішнього електропостачання будинку або ліфта за адресами;
 • отримати строки усунення аварії за відповідними адресами;
 • переглянути актуальні новини;
 • проведення опитувань.

Чат-бот знімає навантаження з операторів контактного центру та диспетчерів комунальних підприємств шляхом автоматизації з отримання/надання звернення та відповіді.

processed Для того щоб замовити веб-сервіс “ЧАТ-БОТ SMART CITY/ГРОМАД/РЕГІОН” звертайтесь за номером телефону +380973211660 або заповніть форму зворотного зв'язку на нашому офіційному сайті https://bissoft.org/contact-center, де також можно детально ознайомитись з роботою сервісу, кращими практиками запровадження у містах та інше. З повагою, компанія “БісСофт”

Що потрібно знати керівнику для успішного керування громадою/регіоном ?

Доброго дня, шановний керівник!

При звернені до органів влади громади чи у будь-які диспетчерські служби мешканці часто залишаються незадоволеними, а Ви, у свою чергу раніше навіть не знали про велику кількість проблем з якими стикаються мешканці громади при звернені:

* неможливо додзвонитися до служби;

* звернення не виконується;

* немає контролю над виконанням звернення;

* невиховане ставлення персоналу;

* звернення зникає взагалі.

Внаслідок цих всіх факторів зростає невдоволення до органів виконавчої влади і системи управління громади загалом. Наші рішення при виникаючих проблемах: Впровадження сучасного веб-сервісу “Електронний контакт-центр” - сервіс №1 в Україні по роботі зі зверненнями громадян. З веб-сервісом кожен мешканець зможе будь-яким зручним для нього засобом звернутися до Вас (за номером телефону, через мобільний додаток, сайт або чат бот), побачити свою проблему на ГІС мапі і проконтролювати строки виконання. Ви як керівник будете оповіщенні, вині за систематичне невиконання звернення будуть покарані, проблема яка не вирішувалась роками буде вирішена, житель буде Вам вдячним і радити своїм знайомим сучасний метод вирішення проблем. Це в свою чергу призведе до росту довіри до влади.

Цей портал зможе забезпечити сталість розвитку громади, а також надасть можливість:

👉 стати більш ефективними та задіяними у формуванні благоустрою діяльності громади;

👉 зменшити навантаження на людський потенціал;

👉 зменшити кількість необхідних документів для оформлення запитів;

👉 автоматизувати процеси діяльності.

Які веб-сервіси для діджиталізації громади Ви би хотіли впровадити? Пропонуємо наші понад 40 рішень з якими детально можна ознайомитись в розділі меню "Каталог веб-сервісів"

123457Для того щоб замовити веб-сервіс “Електронний контакт-центр” звертайтесь за номером телефону +380973211660 або заповніть форму зворотного зв'язку на нашому офіційному сайті https://bissoft.org/contact-center, де також можно детально ознайомитись з роботою сервісу, кращими практиками запровадження у містах та інше.

"SMART CITY" - сучасні технології для покращення лідерських позицій міста!

Запорука ефективного використання новітніх технологій для ефективного розвитку міста - прозорі, швидкі та прості у використанні веб-сервіси.

Управляти громадою стане в рази легше з проєктом “SMART CITY”, до складу якого входить 41 сервісів, за рахунок відкритості і доступності інформації.

Рішення які Ви отримаєте при запроваджені:

 • пscreencapture bissoft org servisy 2021 02 03 15 46 03ідвищення ефективності розвитку громади;
 • можливість стати розумним смарт містом;
 • займання високих щаблів в рейтингах трансперенсі та інших;
 • залучення підтримкою мешканців та підвищення довіри в їх очах;
 • створення нових ефективних каналів комунікації з мешканцями, з бізнесом;
 • автоматизування процесів, які раніше виконувались вручну та займали багато часу;
 • отримання значного економічного ефекту за рахунок оптимізації процесів, їх автоматизації та використання аналітичних даних з використанням системи повідомлень;
 • скорочення споживання енергоресурсів не менш ніж на 15%, а також скорочення викидів CO₂;
 • підвищення в рази ефективності праці, значна економія бюджетних коштів;
 • створення умов для залучення інвестицій як МФО, так і інших інвесторів;
 • надання інструментів ефективного використання всіх ресурсів та бачення системного, покрокового вдосконалення всіх процесів життєдіяльності міста;
 • створення комфортних умови для мешканців у сферах отримання послуг, комунікації з владою тощо;
 • створення прозорості громади та стандартизації, автоматизації та діджиталізації процесів, що дозволять як підвищити якість життя мешканців міста, так і створити нові можливості щодо створення нових робочих місць, залучення інвестицій (в тому числі – міжнародних) за рахунок прозорост.

Оберіть будь-який із запропонованих веб-сервісів або замовте розробку потрібного Вам!

Протягом 14 днів ми створимо сервіс для Вас і налаштуємо відповідно до ваших вимог.

Просимо прийняти рішення щодо його запровадження та призначити час та місце зустрічі для обговорення всіх деталей. Чекаємо на дзвінок за номерами телефонів: +38(093) 027 47 72, +38(097) 321 16 60.

З повагою компанія “БісСофт”!

Знайомство з "Контакт-центром" ☎️

“Контактний центр” - це зручна система контролю, аналітики та керування громадою, яка дозволяє оперативно розв'язувати проблеми з якими звертаються мешканці, контролювати виконавчу дисципліну співробітників, отримувати аналітичну інформацію, виявляти проблеми та помилки у роботі служб та підпорядкованих підприємств та планувати заходи щодо їх усунення.

Задачі, які вирішує система :

📎оперативна взаємодія між населенням та керівництвом міста;

📎визначення найбільш проблемих питань по територіях, підрозділам та службами;

📎зменшення часу розв'язання проблем мешканців;

📎забезпечення автоматичного контролю строків виконання доручень та якість розв'язання питань;

📎забезпечення керівництва та служб всесторонніми аналітичними даними для планування заходів по утримання комунального господарства, формування комплексних програм, контроль ефективності та інше;

📎організація зворотного зв'язку для перевірки якості розв'язання проблем мешканців.

Протягом 14 днів ми створимо сервіс для Вас і налаштуємо відповідно до ваших вимог. Просимо прийняти рішення щодо його запровадження та призначити час та місце зустрічі для обговорення всіх деталей. Чекаємо на дзвінок за номерами телефонів: +38(093) 027 47 72, +38(097) 321 16 60.

Сучасний та зручний «ЕЛЕКТРОННИЙ СЕРВІС ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ ТА ЗВІТІВ ЩОДО ДІЯЛЬНОСТІ КЕРІВНИЦТВА РАДИ ТА ДЕПУТАТІВ».

За допомогою веб-сервісу Ви зможете:

📍розміщувати підсумки поіменного голосування зі статистикою відвідування та голосування депутатів, їх груп та фракцій;

📍оприлюднювати проекти та прийняті рішення, всі додатки до них;

📍 розміщення звітів про діяльність ради з відображенням на ГІС-мапі;

📍розміщення округів на ГІС мапі;

📍розміщувати інформацію щодо депутатських фракцій та груп;

📍оприлюднювати нормативну документацію;

📍виконувати онлайн-трансляцію засідань ради;

📍багато інших функцій.

Просимо прийняти рішення щодо його запровадження та призначити час та місце зустрічі для обговорення всіх деталей. Детально ознайомитись з сервісом можно на сайті https://bissoft.org/poimenne-holosyvania

Вітаємо партнера 🥳🤩

21 січня у місті Покровську https://www.facebook.com/pokrovsk.rada.dn/videos/131444688818385/ презентували мобільний додаток Контакт-центру.

За словами голови міста Руслана Требушкіна: “Покровський Контакт центр - це один з найуспішніших проєктів у стратегії Smart city. Велика кількість містян, які вже працюють з сервісом наголошують про його необхідність. А мобільний додаток - це ще один з кроків успішного створення розумного міста.” Використовуючи мобільний додаток можно швидко та ефективно повідомити про проблему, контролювати хід виконання та статистику звернення, прикріпити фото та отримати зворотній зв'язок від фахівців у чаті. Тепер немає необхідності витрачати багато часу на те, щоб очікувати на лінії з'єднання з оператором Контактного центру, а просто відкрити додаток у смартфоні та надіслати звернення за декілька хвилин. Після цього заявка потрапляє в систему розподілу, управління та контролю за виконанням та буде обов'язково виконано.

Ми висловлюємо свою повагу за довіру до нашого сервісу, а також пропонуємо розглянути можливість запровадження контактного центру у вашій громаді, як це зробили вже ряд міст України, для прикладу: міста Покровськ, Маріуполь, Дніпро, Кривий Ріг, Миколаїв та інші.

Як впровадити “Контактний центр”, “Мобільні додатки” “ЧатБот оператор”? Зателефонуйте нам за номером телефону +380973211660 або заповніть форму зворотного зв'язку на нашому офіційному сайті https://bissoft.org/contact-center.

×