note 8 vs iphone 7 vs xperia z3 mspy localizar movil orange leggere sms di iphone su ipad come rintracciare un cellulare con whatsapp

bissoft icon

Демократичний інструмент взаємодії влади з мешканцями 👥

Веб-сервіс «Бюджет участі» надасть Вам нові можливості для підвищення громадської активності, встановлення ефективного партнерства мешканців із місцевими органами влади, а мешканцям - можливість впливати на розподіл бюджетних коштів та реалізовувати свої ініціативи.

Screenshot 3

 

Функціональні особливості сервісу:

📍 можливість реєстрації через GOV ID (підключення будь-якого банку), ЕПЦ;

📍 поширення проєктів через соціальні мережі;

📍 зручна навігація сайту (доступ до головних функцій меню: подання проекту; пошук актуального проекту для його підтримки; пошук проекту, під яким вже було поставлено підпис; відображення дати подачі та реєстрації проєктів, термінів початку і закінчення голосування);

📍 сучасний дизайн під Ваші вимоги;

📍 технічна підтримка з боку розробника, інструкції та проведення навчання по користуванню сервісом.

Які переваги надасть Вам цей сервіс:

🔗 нові ідеї;

🔗 зміну свідомості мешканців;

🔗 партнерські відносини влади та громади;

🔗 більш повне задоволення потреб мешканців;

🔗 посилення демократичних процесів;

🔗 ідеї для стратегії розвитку;

🔗 довіру до влади;

🔗 активізацію і відповідальність громадян;

🔗 зміну відношення мешканців до власності громади.

З будь-яких питань щодо реалізації проєкту звертайтеся за контактною інформацією. ☎️ +380973211660 📪 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Досягнення економії у споживанні ресурсів з "АІС ЕНЕРГОСЕРВІС:ОБЛІК,КОНТРОЛЬ,ЕКОНОМІЯ" 💥

Висока вартість ресурсів, відсутність системних, комплексних, обґрунтованих покрокових дій щодо енергозбереження, відсутність єдиної системи аналітики та контролю за споживанням ресурсів призводить до неефективного та надлишкового споживання ресурсів і витрат бюджетних коштів громади.

Пропонуємо створення комплексної системи з обліку, контролю, аналізу споживання, управління будь-якими ресурсами (теплова-, електрична- енергія, водопостачання, газ, вугілля та ін.) зі створенням структури енергоменеджменту та інтелектуальної автоматизованої системи енергомоніторингу АІС «Енергосервіс: облік, контроль, економія» під “ключ” відповідно до міжнародного стандарту та автоматизації управління контролем витрат бюджетів, для досягнення економії у споживанні ресурсів та коштів не менш ніж на 15%.

Screens

Кроки реалізації системи :

⚡ Створення та впровадження системи енергоменеджменту згідно міжнародного стандарту ISO 50001:2018.

⚡ Створення та впровадження системи енергомоніторингу.

Scree

 

⚡ Впровадження системи окупності енергозберігаючих заходів.

⚡ Розрахунки енергетичних показників для залучення ЕСКО інвестицій.

⚡ Впровадження комплексних систем управління ресурсами.

Досвід компанії:

Фахівці компанії «ЕНЕРГОСЕРВІС.КОМ.ЮА» мають відповідну кваліфікацію та сертифікацію, володіють необхідними знаннями, досвідом, виконано значний обсяг робіт з енергетичної сертифікації будівель, створені комплексні системи керування ресурсами, які успішно працюють у більш ніж у 25000 будівлях, більш ніж 100 000 приладів обліку, розташованих у 226 великих та малих міських, ОТГ, районних, обласних радах, обласних державних адміністраціях, центральних органах виконавчої влади, приватному секторі економіки по всій території України. Після ознайомлення з пропозицією просимо визначити об'єкти для автоматизації зняття та передачі даних та призначити відповідальну особу з Вашого боку для впровадження, а також дату та час для зустрічі або Skype-презентації.

У разі якщо Ви вже використовуєте іншу систему, наші фахівці візьмуть на себе роботу з переносу даних, тим самим позбавлять Вас додаткового навантаження по створенню та впровадженню системи. Все що потрібно - лише зв'язатися з нами.

Детально ознайомитись з системою можливо на сайті : https://promo.energoservic.com 

За лічені дні ми підключимо Вам систему та Ви будете отримувати економічний та іміджевий ефект, при цьому полегшивши і повністю автоматизувавши роботу енергоменеджерів.

Співпраця з Новоукраїнською Районною Радою

Для поліпшення якості роботи веб-сервісів та їх модернізації, нашими фахівцями планово проводиться діагностика. Керуючий справами виконавчого апарату - Полулях Микола Володимирович надав дуже чудовий відгук щодо роботи впроваджених у раді веб-сервісів та повідомив, що в майбутньому планують до розгляду ще деякі.

Наразі у раді активно працює 2 веб-сервіс “Поіменне голосування депутатів” та “Петиції”.

👥 Поіменне голосування депутатів - це інформаційна система звітності,яка слугує для висвітлення інформації про діяльність керівництва і депутатів Новоукраїнської районної ради з персональними сторінками кожного, з розміщенням на ГІС-мапі.

Screenshot 11

📋 Петиції Новоукраїнської районної ради - це дієвий засіб вивчення громадської думки та реагування на найактуальніші питання, які турбують громадян, створений для використання нового механізму комунікації влади та суспільства, який відповідає вимогам ЗУ.

Screhot 12

Ми дуже вдячні Вам за довіру та довгорічну співпрацю, та сподіваємось у майбутньому на розширення та впровадження інших сервісів компанії !

"КОНТАКТ-ЦЕНТР” - Модернізуємо разом !

“ЕЛЕКТРОННИЙ КОНТАКТ-ЦЕНТР” - ТОП-сервіс компанії “Біссофт”, призначений для підвищення ефективності роботи з заявами та зверненнями громадян, підвищення контролю за їх виконанням, отримання будь-якої аналітичної інформації, формування звітів та рейтингування виконавців за будь-якими критеріями.

У зв'язку з цим для виявлення проблем та побажань щодо модернізації та удосконалення функціоналу сервісу, просимо Вас надати своє бачення і пропозиції.

HHHHH

НАДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ 

Для замовлення ПРЕЗЕНТАЦІЇ системи, чекаємо на Ваш дзвінок за телефоном +380973211660 або лист на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Неймовірна знижка на 5 Гіс-систем від компанії “Біссофт” 🤩

Веб-сервіси призначені для розміщення інформації з картографічною прив'язкою до мапи.

123131313

Опис кожного веб-сервісу :

🟥 Інтерактивна екологічна мапа - надає можливість отримати інформацію щодо сміттєзвалищ, полігонів, центрів поводження з відходами, місць збору, розміщення ТПО, промислових відходів. Користувач може отримати всю необхідну дозвільну документацію, звітність та зробити звернення щодо порушення екологічного законодавства.

🟥 Захисні споруди - інформування населення про наявність захисних споруд, бомбосховищ, укриттів в регіоні, які необхідні в разі виникнення надзвичайної ситуації. Портал надає можливість організаціям та власникам фонду захисних споруд цивільного захисту зареєструвати та зазначити на гіс-мапі координати місцезнаходження споруди.

🟥 Інформаційна мапа - інформування про всі поточні об'єкти різних категорій в територіальній громаді, їх форми власності та адреси, з можливістю каталогу групувати й знаходити об'єкти в категоріях.

🟥 Мапа рекламних конструкцій - онлайн-запит на установку рекламних конструкцій, а також ГІС-мапа з урахуванням всіх існуючих варіантів та форматів рекламних конструкцій у територіальній громаді. Веб-сервіс надає можливість проводити реєстрацію та облік всіх поточних рекламних конструкцій в територіальній громаді.

🟥 Мапа тимчасових споруд (МАФ-ів) - дозволяє проводити реєстрацію та облік всіх поточних МАФів в територіальній громаді, зробити онлайн-запит на їх установку, а також користуватись ГІС-мапою з урахуванням всіх МАФів.

Для замовлення системи, чекаємо на Ваш дзвінок за телефоном +380973211660 або лист на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

“ЕЛЕКТРОННА ДИСПЕТЧЕРСЬКА” 🚨☎️

Пропонуємо Вам автоматизувати та підвищити якість роботи диспетчерських, аварійних служб підприємств, для ефективності роботи з заявками та зверненнями громадян, контролю за їх виконанням та отриманням будь-якої аналітичної інформації запровадивши веб-сервіс “ЕЛЕКТРОННА ДИСПЕТЧЕРСЬКА” 🚨☎️

 

qq91

Система має :

📢 Зовнішній портал

📢 Модуль “Кабінет споживача”

📢 Модуль “Диспетчерської та виконавця”

📢 Модуль “Виконавця, контролер”

📢 Модуль “Службовий кабінет керівника”

📢 Мобільні додатки

📢 ЧатБот

У наступних новинах більш детально розкриємо функціонал кожного з модулів.

Запрошуємо пройти опитування для більшого розуміння Ваших потреб для модернізації сервісу - https://forms.gle/nDtFjis5QYzLjMQg9 

Вирішення нагальних питань з газопостачанням та енергоефективністю з АІС “ЕНЕРГОСЕРВІС" ‼️

На теперішній час ми не можемо оминути ті наболівші питання які постають щодо ситуації з газопостачанням, а також фінансовою стороною цього питання.

Ми пропонуємо Вам використати наш досвід та напрацювання для вирішення питань енергозбереження та енергоефективності на всіх об'єктах, для досягнення економії у споживанні ресурсів та коштів не менш ніж 15% Програма АІС “ЕНЕРГОСЕРВІС: ОБЛІК, КОНТРОЛЬ, ЕКОНОМІЯ” надасть всі необхідні дані, використання яких, реагування на невідповідність контрольним параметрам, прийняття організаційних, управлінських рішень з енергозаощадження призводять до скорочення споживання ресурсів, утеплення та економії.

Головні напрями роботи системи :

⚡️ щоденний облік споживання ресурсів;

⚡️ рейтингування (бенчмаркінг);

⚡️ аналітика, контроль та аналіз ефективності за споживанням ресурсів;

⚡️ вимірювання технологічного / комерційного обліку теплової, електричної енергії, води, газу, пари, інших ресурсів та параметрів;

⚡️ розрахунок окупності та ефективності впровадження енергозаощаджування заходів та надання іншої контрольної та аналітичної інформації;

⚡️ визначення базового рівня споживання ресурсів по кожному з ресурсів;

⚡️ понад 7 додаткових модулів;

⚡️ більш ніж 300 аналітичних розрахунків, діаграм, таблиць та інших аналітичних даних, необхідних для використання в роботі.

screen1screen11

 

Наші фахівці позбавлять Вас додаткового навантаження по створенню та впровадженню системи.

Все що потрібно - лише зв'язатися з нами.

Ми очікуємо на Ваш дзвінок за телефоном +380973211660 або лист на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детально ознайомитись з системою можливо на сайті : https://promo.energoservic.com 

×