note 8 vs iphone 7 vs xperia z3 mspy localizar movil orange leggere sms di iphone su ipad come rintracciare un cellulare con whatsapp

bissoft icon


Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/bissoft/public_html/plugins/system/falangdriver/falang_database.php on line 146

Контакт-центр - дієвий інструмент для роботи зі зверненнями від мешканців 📢

 У ногу з часом ми продовжуємо роботу над створенням та удосконаленням сучасних вебсервісів для Вашої громади.

Ефективний інструмент по роботі зі зверненнями - це “Електронний контактний центр”, “Мобільні додатки Android та iOS” та “ЧатБот”.

Це комплексна система управління зверненнями громадян, яка надає можливість максимально ефективно обробляти та контролювати виконання звернень громадян, з можливістю для мешканців робити звернення та контролювати їх виконання, а керівництво у свою чергу матимуть змогу отримувати будь-яку аналітичну інформацію, формувати звіти миттєво в режимі реального часу і отримувати рейтингування виконавців за будь-якими критеріями (ефективність, кількість та інше).

 

nik

Головне завдання сервісу - це оперативне вирішення нагальних питань мешканців громади з якими вони звертаються до органів місцевої влади та підпорядкованих ним підприємств.

Система забезпечує:

🔑 автоматичне визначення виконавця;

🔑 автоматичне визначення регламенту згідно із затвердженим класифікатором;

🔑 електронну маршрутизацію звернення до виконавця;

🔑 контроль за регламентом та фактичним виконанням звернення;

🔑 можливість формування будь-якого звіту та графіку щодо виконання звернень;

🔑 електронну маршрутизацію звернення до виконавця;

🔑 контроль за регламентом та фактичним виконанням звернення;

🔑 наявність класифікатора та картки звернення відповідно до постанови кабінету міністрів України;

🔑 службовий кабінет керівника зі звітністю у вигляді інфографіки.

Для комплексного та зручного користування сервісом “Електронний контакт-центр” використання 2-х мобільних додатків з ідентичною функціональністю для платформи Android i IOS та Чатбот. Мобільні додатки орієнтовані на роботу з Електронним контакт-центром та працюватимуть з уже існуючою базою даних цієї системи. ЧатБот - помічник громадян у вирішенні будь-якого питання, знімає навантаження з операторів колл-центру та диспетчерів комунальних підприємств за рахунок автоматизації з отримання/надання відповіді на звернення. Можлива реалізація у наступних мессенджерах : VIBER та TELEGRAM.

Для того щоб запровадити “Електронний контактний центр”, “Мобільні додатки” та “ЧатБот” зателефонуйте за номером телефону +38 097 321 16 60 або заповніть форму зворотнього зв'язку на нашому веб-сайті: https://bissoft.org/contact-center .

Потрібні іт-рішення для розвитку Smart громади/регіону ✔

 “Розумними” або “Smart” громадою чи регіоном можно назвати ті, які розвиваються завдяки впровадженню інформаційно-комунікаційних технологій.

Цифрова трансформація допоможе відкрити Вам можливості в швидкому та ефективному розвитку.

Screenshot 2

 

Компанія “Біс-софт” фокусується на пріоритетах розвитку і процвітанні громад та успішно реалізує їх завдяки ряду вебсервісів.

Пропонуємо розглянути топ-рішення:

1. Робота зі зверненнями громадян - “Електронний контакт-центр”

2. Система енергоменеджменту та енергомоніторингу АІС “Енергосервіс”

3. Підтримка громадських ініціатив - “Бюджет участі”

4. Вивчення громадської думки - “Консультації з громадськістю”, “Електронні петиції”

5. Приваблення інвестицій “ Інвестиційний портал”

6. Контроль за наданням послуг “Система оцінки якості послуг”

7. Єдина інформаційна система “Smart-портал”

8. Засіб взаємодії на основі активного використання інформаційно-комунікаційних технологій, з метою підвищення ефективності надання державних та місцевих послуг, надання та отримання інформації, використання взаємоітгрованих систем - “Кабінет мешканця”

9. Створення умов прозорості, керованості та усунення спекуляцій у чергах - “Ряд електронних черг : - садок; -школа; -квартиру; та інші”

10. “ГІС- системи”

Детальний опис систем на сайті - https://bissoft.org/servisy

 

Screenshot 1

Основні цілі :

💡 налагодження комунікації органів влади з населенням;

💡 контроль за наданням якісних послуг ;

💡 оптимізація витрат з бюджету;

💡 створення прозорості громади та стандартизації, автоматизації та діджиталізації процесів, що дозволять як підвищити якість життя мешканців міста, залучення інвестицій (в тому числі – міжнародних);

💡 скорочення споживання енергоресурсів і викидів CO₂;

💡 автоматизування процесів, які раніше виконувались вручну та займали багато часу;

💡 підвищення власної ефективності та підлеглих.

Прохання призначити дату та час для SKYPE-презентації.

Всі вебсервіси готові та в шаблонному варіанті можуть бути створені протягом декількох днів. Отримати консультацію можна за номером телефону: +38(097)321 16 60 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Чекаємо на Ваш дзвінок.

Пирятинська ТГ у системі енергоменеджменту та енергомоніторингу АІС “ЕНЕРГОСЕРВІС”

В умовах постійного зростання тарифів на енергоносії прийнято рішення щодо зменшення споживання енергетичних ресурсів та зменшення викидів вуглекислого газу в навколишнє середовище. З цієї метою в в Пирятинській громаді запроваджено систему енергоменеджменту, при цьому напрями енергоефективності і енергозбереження визнані пріоритетними.

Завдяки впровадженню системи обліку спожитих ресурсів вони отримують якісне та своєчасне інформування відповідальним особам про те, де, коли та як використовуються енергоресурси. Саме облік дозволяє проводити заходи з оцінки раціонального використання ресурсів, планування дій щодо підвищення ефективності та оцінки ефективності впроваджених заходів щодо ресурсозбереження.

Автоматизована інформаційна система „Енергосервіс: облік, контроль, економія“ включає інвентаризацію будівель та щоденний збір інформації про використання всіх видів 19 енергоресурсів та води як в цілому по громаді, так і окремо по об’єктам.

пірятин

Це лише перші кроки на шляху до енергоефективності та енергозбереження, в першу чергу через раціональне використання енергоресурсів, що дає можливість заощаджувати кошти бюджету громади та створювати комфортні умови для наших жителів.

За допомогою системи енергетичного менеджменту маємо на меті отримати економічний, соціальний, технічний та екологічні ефект. Автоматизована інформаційна система є одним із основних інструментів енергоменеджменту за допомогою якого приймається рішення про впровадження енергоефективних заходів. Зокрема, вдалося визначити реальний обсяг споживання енергоресурсів об’єктами комунальної власності та заощадити з початку 2021 року обсяги споживання електричної енергії по відношенню до базового рівня майже на 20 %.

Для того щоб замовити консультацію, а також впровадити у своєму місті/громаді/регіоні АІС “ЕНЕРГОСЕРВІС: ОБЛІК,КОНТРОЛЬ, ЕКОНОМІЯ” - звертайтесь за номером телефону +380973211660 або заповніть форму зворотнього зв'язку на нашому офіційному сайті - https://bissoft.org/energoservis . Сайт https://promo.energoservic.com/

Енергомоніторинг громад з системою у АІС “ЕНЕРГОСЕРВІС: облік, контроль, економія” 💥❗

 АІС “ЕНЕРГОСЕРВІС: ОБЛІК, КОНТРОЛЬ, ЕКОНОМІЯ” - це готовий автоматизований інструмент управління і контролю, який після отримання (внесення) даних самостійно виконує необхідний аналіз, повідомить в разі відхилення від заданих Вами контрольних параметрів, підкаже, що могло привести до відхилення і навіть порекомендує, які дії потрібно зробити, щоб досягти економії!

Як результат впровадження системи сприятиме підвищенню енергоефективності, захисту довкілля, покращенню якості життя та підвищенню конкурентоспроможності економіки громади. Система автоматично генерує необхідну аналітичну та статистичну інформацію та на на основі цих даних, допомагає вживати заходів з планування та реалізації відповідних проектів. При постійній організації роботи структури у системі можливо громаді/регіону залучати додаткові фінансові ресурси на енергозбереження.

Не забуваємо також, що впровадження енергомоніторингу в громаді є одним із вагомих критеріїв «Всеукраїнського рейтингу інституційної спроможності та сталого розвитку громад».

 image 2021 03 19T08 47 39 518Z

Переваги системи:

 • знизити споживання ресурсів, як наслідок - витрат з бюджетів усіх рівнів;
 • можливість системної економії до 15% енергоресурсів в натуральних показників за рахунок вирішення організаційних питань моніторингу використання енергоресурсів;
 • можливість використання зекономлених коштів на інші потреби, в тому числі - на заходи щодо ресурсозбереження в бюджетній сфері, на комунальних підприємствах та ін.;
 • залучити зовнішні інвестиції від міжнародних фінансових організацій, енергетично-сервісних компаній (ЕСКО) та інших інвесторів;
 • можливість формування електронного енерго звіту, ведення електронної форми енергоаудиту; за результатами аналізу система дозволяє планувати відповідні заходи для зниження витрат енергоресурсів;
 • відслідковування виконання та ефективності заходів, що реалізуються з ресурсозбереження (розрахунок зекономлених ресурсів при впровадженні енергозберігаючих заходів);
 • підвищення рівня ефективності планування, контролю та аналізу виконання ресурсоощадних заходів програми енергозбереження;
 • цілодобовий доступ до всієї необхідної інформації, як окремо по об’єктах, так і по всій ієрархічній системі;
 • зменшити забруднення навколишнього середовища та викидів у атмосферу;
 • можливість прогнозування економії та витрат на оплату енергоносіїв;
 • отримання оперативної інформації щодо обсягів використання всіх видів ресурсів та оперативне виявлення дисбалансу в системі енергозабезпечення об’єктів;
 • автоматизація операцій підготовки аналітичних матеріалів та облікових документів;
 • скорочення часу доступу до інформації технічного характеру будівлі порівняно з використанням паперових носіїв.

Для того щоб замовити АІС “ЕНЕРГОСЕРВІС: ОБЛІК,КОНТРОЛЬ, ЕКОНОМІЯ” для Вашої громади/регіону - звертайтесь за номером телефону +380973211660 або заповніть форму зворотнього зв'язку на нашому офіційному сайті https://bissoft.org/energoservis .

Сайт https://promo.energoservic.com

Місто-партнер Покровськ на 18 сходинці рейтингу прозорості Transparency !

 За підсумками які були оприлюднені громадською організацією Трансперенсі Інтернешнл Україна Рейтингу прозорості 100 найбільших міст України - https://transparentcities.in.ua/city/pokrovsk... y наше місто-партнер Покровськ займає 18 місце у рейтингу.

покр

Хочемо наголосити, що у місті запроваджено понад 20 наших сервісів, які допомагають владі міста продемонструвавши бажання вдосконалюватись і ставати більш прозорішими та відкритими до мешканців міста та триматися на високих щаблях у рейтингу та крокувати вище.

Запровадження комплексного проєкту “SMART CITY” або окремого елементу дозволить піднятись місту на 10-40 пунктів в загальному рейтингу прозорості 100 найбільших міст Transparency International Ukraine. Інтеграція різних сервісів і бізнес-процесів дозволить Вам підвищити продуктивність міської влади, налагодити комунікацію з мешканцями та підвищити їх довіру, стати прозорими та відкритими та багато інших переваг.

покргг

Після ознайомлення з пропозицією просимо призначити дату та час для зустрічі або Skype-презентації. Чекаємо на Ваш дзвінок за телефонами: +38 097 321 16 60; або надішліть лист на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

×