note 8 vs iphone 7 vs xperia z3 mspy localizar movil orange leggere sms di iphone su ipad come rintracciare un cellulare con whatsapp

bissoft icon

Компанія “Біс-Софт” активно розвивається та впроваджує розумні рішення по всій території України!

 

Пропонуємо до вашої уваги
СИСТЕМУ ЕНЕРГОМЕНЕДЖМЕНТУ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНУ АВТОМАТИЗОВАНУ СИСТЕМУ ЕНЕРГОМОНІТОРИНГУ
АІС "ЕНЕРГОСЕРВІС: ОБЛІК, КОНТРОЛЬ, ЕКОНОМІЯ"


Це платформа для щоденного моніторингу споживання енергоносіїв в бюджетних та інших установах, призначенням якої є аналіз щодо споживаємих ресурсів у розрізі кожного об'єкту (будинку), де впроваджено

Screenshot 2
систему, з можливістю контролю базового рівня споживання, лімітів та інших контрольних параметрів, прогнозування споживання або економії ресурсів, відстеження фактичної економії та інших заходів.

Наші фахівці створять та впровадять автоматизовану інтелектуальної систему енергомоніторингу, допоможуть створити систему енергоменеджменту згідно міжнародного стандарту ISO 50001:2018 на всіх об’єктах бюджетної або комунальноЇ сфери та вперше в Україні на об’єктах житлового фонду.

Реалізація ряду заходів дозволить Вам отримати економію ресурсів, що споживаються, не менш ніж на 15%, залучити ЕСКО-інвестиції та виконати вимоги законодавства.

Використовуючи модуль розрахунку енерго сертифікату наш або залучений Вами енергоаудитор зможе за лічені години виконати відповідні розрахунки.

Модуль розрахунку мотивації допоможе Вам визначити розмір премії Вашим енергоменеджером.
Детально ознайомитись з цим веб-сервісом ви можете на нашому офіційному сайті: https://bissoft.org/energoservis або за телефом +38 (093) 027 47 72.
З повагою, Компанія «Bis-Soft»

×