note 8 vs iphone 7 vs xperia z3 mspy localizar movil orange leggere sms di iphone su ipad come rintracciare un cellulare con whatsapp

bissoft icon

Відкритий лист до Президента України

Відкритий лист до Президента України.

Шановний Володимире Олександровичу!

Враховуючи зростання кількості коронахворих рішенням Уряду продовжено дію адаптивного карантину до 31 липня цього року, крім того Урядом ініціюється оновлений підхід до адаптивного карантину, який передбачає можливість посилення карантину в окремих регіонах. Також на думку експертів очікується друга хвиля епідемії Коронавірусу по всьому світу у тому числі в Україні.

Продовжити

м.Покровськ став лідером за кількістю набраних балів у рейтингу прозорості міст-2019 Transparency International Ukraine

м.Покровськ став лідером за кількістю набраних балів у рейтингу прозорості міст-2019 Transparency International Ukraine у тому числі завдяки використанню веб-сервісів компанії Біс-Софт!

12 лютого 2020 року Transparency International Ukraine оприлюднила рейтинг прозорості міст-2019. Це третє дослідження прозорості 100 найбільших міст України в рамках програми Transparent cities/Прозорі міста. Рейтинг показує наскільки проактивно надана інформація громадянам, якість превентивних заходів з боротьби з корупцією та відкритість місцевої влади по відношенню до громадян, коли вони хочуть знати інформацію.

Продовжити

Агенція інноваційного, сталого розвитку та ресурсоефективності пропонуємо почати 2020рік з цікавого та корисного проекту

Агенція інноваційного, сталого розвитку та ресурсоефективності пропонуємо почати 2020рік з цікавого та корисного проекту 
ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ НАДАНИХ ПОСЛУГ з безкоштовним впровадженням системи оцінки якості та управління лояльністю”.
В його основі лежить міжнародний стандарт ISO 10004:2018 “Менеджмент якості. Задоволеність клієнтів. Керівництво з моніторингу та вимірювання.”
OTSINKA IAKOSTI Google Chrome полоса

Продовжити

Transparent cities/Прозорі міста

І ми радіємо таким перемогам!

А вдвічі радісніше від того, що Transparency International Ukraine причетна до цих змін!🎉

Своїми успіхами на цьому тижні з нами поділилась Покровська міська рада Донецької області.

💻Вона впровадила одразу 3 надзручні веб-сервіси в рамках проекту Покровськ_Smart_City

Продовжити

ДО УВАГИ !

У звязку з ухваленням Верховною Радою України нового закону "Про оренду державного і комунального майна" маємо для Вас чудову пропозицію для виконання прийнятого закону запровадити наш веб-сервіс "Реєстр землі та комунального майна" який допоможе Вам на шляху до прозорості у сфері управління майном громади. Наші партнери з міста Покровськ це вже зробили ! Дякуємо за співпрацю!
Детальну інформацію можете знайти на нашому офіційному сайті : https://bissoft.org/reestr-komun-zemel або отримати консультацію за номером телефонами
+38(093) 027 47 72
+38(066) 638 44 13
+38(093) 027 47 72
+38(097) 321 16 60

Продовжити

👏Перший цифровий український конгрес

👏Перший цифровий український конгрес

«Цифрова трансформація демократії. Гром
ада в смартфоні»

найбільша комунікаційна платформа для малих міст України, яка при
свячена розвитку концепції Smart City.

Цікавим був виступ народного депутата України Podgorna Viktoriya, яка розповіла про тренди цифровізації:

Продовжити

До Вашої уваги «ЦЕНТР ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ»

Пропонуємо до Вашої уваги ВЕБ-ПЛАТФОРМУ «ЦЕНТР ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ»

Це створення єдиного майданчику з необхідною інформацією щодо питань енергозбереження у Вашої громаді.

Завдяки веб-платформі користувач має можливість отримати будь-яку інформацію, консультативну допомогу, ознайомитись з кращими практиками, нормативно-правовою базою, думками експертів, обрати матеріали та послуги, які мають позитивні відгуки в напрямку енергозбереження.

Продовжити

×